Menu
Your Cart

Pielęgnacja mebli

KLAREX MEBLE
Bestseller
Model: 0006
KLAREX MEBLE (pH 7). Gotowy środek do mycia i pielęgnacji mebli. ZASTOSOWANIE: Gotowe do użycia, neutralne środki do mycia i pielęgnacji mebli, urządzeń biurowych oraz wszelkich zmywalnych elementów wyposażenia pomieszczeń.Nie pozostawiają smug, odświeżają, nabłyszczają i zabezpieczaj..
23,37zł Bez podatku:19,00zł
KLAREX CLEAN TOP
Bestseller
Model: 0007
KLAREX CLEAN TOP  (pH 7). Gotowy NANO-środek do mycia powierzchni zmywalnych.ZASTOSOWANIE: Gotowy do użycia, NANO-środek do mycia szyb, luster oraz innych elementów szklanych i szkliwionych. Dzięki NANO-cząsteczkom krzemu działa antystatycznie i ochronnie, zapobiegając zaparowywaniu powier..
23,37zł Bez podatku:19,00zł
Model: 0008
KLAREX FRESH (pH 5,5).Najwyższej jakości produkt dedykowany do ekskluzywnych pomieszczeń.WŁAŚCIWOŚCI: Skoncentrowany środek o neutralnym pH o działaniu czyszczącym i pielęgnującym. Szybko odparowuje z mytej powierzchni, nabłyszcza, zabezpiecza, pozostawia intensywny i trwały efekt zapachowy.ZASTOSOW..
43,05zł Bez podatku:35,00zł
Model: 0009
KLAREX CLEAN TOP FLASH (pH 10).Produkt gotowy środek do powierzchni wodoodpornych, cechujący  bardzo dużą wydajnością.ZASTOSOWANIE:Doskonale czyści meble, urządzenia biurowe wyposażenia wnętrz. Zalecany do powierzchni szklanych, lakierowanych, metalowych i ceramicznych. Bonus  - odświeża p..
23,37zł Bez podatku:19,00zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)