Menu
Your Cart

Higiena kuchnia

Wbrew pozorom, w branży gastronomicznej niezbędne są nie tylko artykuły spożywcze, ale również rozmaite płyny czyszczące. Pozwolą zachować czystość oraz bezpieczeństwo podczas przyrządzania posiłków. W naszej szerokiej ofercie uwzględniona więc została również higiena kuchenna.

Wybierz środki do czyszczenia kuchni, takie jak płyny do usuwania osadów z kamienia czy tłuszczu. Gwarantujemy, że poradzą sobie z takim wyzwaniem - długo pracowaliśmy nad składami płynów, by były w pełni skuteczne nawet stając w obliczu tak trudnych zabrudzeń. Dostępne są również płyny do mycia naczyń oraz zmywarek, które sprawią, że naczynia będą zawsze lśnić. Oprócz tego, proponujemy szereg środków do pielęgnacji mebli i stalowych powierzchni, dzięki którym blaty będą idealnie gładkie i pozbawione nieestetycznych plam. O meble bowiem również należy zadbać, by były bezpieczne w użytkowaniu.

Model: 00026
KLAREX ZMYWARKA ALC (pH 14). Uniwersalny alkaliczny koncentrat myjący do zmywarek. ZASTOSOWANIE: Uniwersalny, alkaliczny koncentrat do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych. Przeznaczony zarówno do wody twardej jak i miękkiej. Zalecany szczególnie do mycia szkła barowe..
301,35zł Bez podatku:245,00zł
KLAREX FREGAR
Nowość
Model: 00022
KLAREX FREGAR mleczko do szorowaniaZASTOSOWANIE: Wysokiej jakości mleczko czyszczące, o dużej zawartości naturalnych związków odtłuszczających i ściernych. Produkt rozpuszcza tłuszcz i przypalenia z powierzchni odpornych na szorowanie. Nadaje się do stali nierdzewnej, emalii, ceramiki, pl..
30,75zł Bez podatku:25,00zł
Model: 00022
KLAREX NACZYNIA RÓŻOWY  GREJPFRUT (pH 8). Skoncentrowany płyn do mycia naczyń. ZASTOSOWANIE: Skoncentrowany płyn do mycia naczyń na bazie betainy i gliceryny. Łatwo usuwa tłuszcz i brud z mytych powierzchni, chroniąc i pielęgnując skórę rąk.O przyjemnym zapachu różowego grejpfruta.SPO..
61,50zł Bez podatku:50,00zł
Model: 00023
KLAREX INOX (pH 6). Środek do pielęgnacji stali nierdzewnej. ZASTOSOWANIE: Gotowy środek do czyszczenia i bieżącej pielęgnacji powierzchni i urządzeń wykonanych ze stali nierdzewnej. Dzięki unikalnej formule skutecznie usuwa tłusty brud, kurz oraz ślady dłoni, pozostawiając połysk. Sp..
35,67zł Bez podatku:29,00zł
Model: 00024
KLAREX PRZYPALENIA (pH14). Gotowy środek do mycia i czyszczenia grilli, piekarników i kominków. ZASTOSOWANIE: Gotowy do użycia środek do mycia i czyszczenia grilli, rusztów piekarników i kominków oraz szyb piekarniczych i kominkowych. Polecany również do płyt i rusztów piecyków gazowy..
67,65zł Bez podatku:55,00zł
KLAREX ZMYWARKA  ACID - KONCENTRAT
Nowość
Model: 00025
KLAREX ZMYWARKA-ACID (pH 2,5). Uniwersalny kwaśny koncentrat nabłyszczający do zmywarek. ZASTOSOWANIE: Uniwersalny, kwaśny koncentrat nabłyszczający do wszystkich typów zmywarek gastronomicznych i przemysłowych. Przeznaczony do płukania naczyń, szkła i innych zmywalnych akcesoriów kuchenny..
301,35zł Bez podatku:245,00zł
KLAREX READY STOP FAT 0.75L
Nowość
Model: 00027
KLAREX READY STOP FAT (pH 11). Gotowy środek odtłuszczający.ZASTOSOWANIE: Idealny do odtłuszczania blatów i obudów wszelkich urządzeń kuchennych, w tym filtrów pochłaniaczy okapów, zaluzji zmywalnych, jak i wielu innych powierzchni zmywalnych zanieczyszczonych tłustym brudem pochodzenia organic..
35,67zł Bez podatku:29,00zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)