Menu
Your Cart

Faneco

Szukasz dozowników ,suszarek, itp - kliknij tutaj   https://faneco.com/ - następnie wybierz potrzebne urządzenia ,spisz kod produktu i wyślij zapytanie na klarex@o2.pl zwrotnie otrzymasz wycenę

Suszarki do rąk

Suszarki do rąk są powszechnie stosowanym elementem wyposażenia każdej toalety publicznej. Urządzenia dostępne w ofercie FANECO niosą za sobą wiele zalet są ekonomiczne, bezawaryjne, higieniczne, mają efektowny design oraz są dobrą alternatywą dla ręczników papierowych. Wśród suszarek wyróżniamy bezdotykowe suszarki do rąk, suszarki do rąk z przyciskiem oraz coraz bardziej popularne na rynku suszarki do rąk kieszeniowe.  Oferowane suszarki charakteryzują się eleganckim wzornictwem, spójnym z poszczególnymi liniami stylistycznymi pozostałych artykułów wyposażenia toalet. Oferujemy produkty wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów, które gwarantują długotrwałe użytkowanie. 


Dozowniki mydła

Funkcjonalne dozowniki do mydła w płynie lub pianie zapewniają higienę i sterylność w publicznych pomieszczeniach sanitarnych. W ofercie FANECO czekają na Państwa dozowniki mydła oraz płynów dezynfekcyjnych zarówno ręczne, jak i obsługiwane automatycznie. Funkcjonalność i wygoda to nie wszystko. Nasze produkty wyróżniają się szeroką gamą wzorów i unikalnym designem, dzięki którym stanowią interesujący element wystroju każdej łazienki. W produkcji elementów łazienkowych w pełni realizujemy europejskie standardy jakości. Nasze podajniki mydła stanowią niezbędny element wyposażenia toalet publicznych w takich obiektach jak: gabinety lekarskie, obiekty gastronomiczne, szkoły, przedszkola, zakłady przemysłowe, biurowce, galerie handlowe, dworce i wiele innych.


Pojemniki na ręczniki

Pojemniki na ręczniki papierowe to jeden z głównych elementów wyposażenia każdej toalety publicznej. Podajnik ręczników papierowych skutecznie chronią papier przed wchłanianiem wilgoci z otoczenia oraz pozwalają zachować wysoki poziom higieny w toalecie. W ofercie można znaleźć modele do ręcznego wyjmowania papieru oraz pojemniki wyposażone w system automatycznego podawania, co sprzyja oszczędności papieru i zapobiega wyciągnięciu nadmiernej ilości pojedynczych listków. Urządzenia podzielone są również ze względu na rodzaj używanych ręczników papierowych tj. pojemnik na ręczniki papierowe składane oraz pojemnik na ręczniki papierowe w rolce. Dozownik ręczników papierowych to doskonała alternatywa dla suszarek do rąk, które do pełnej sprawności wymagają zasilenia prądu.