Menu
Your Cart

Higiena rąk

Powszechnie wiadomo, że najwięcej bakterii przenosi się poprzez dotyk. Z tego powodu, szczególnie w miejscach publicznych istotne jest, by dokładnie myć ręce i z wielką uwagą dbać o ich higienę. My jako producent chemii gospodarczej, dostarczamy więc specjalne produkty do higieny rąk. Polecane są w miejscach pracy oraz użytku publicznego. Są nie tylko skuteczne w zwalczaniu zabrudzeń - staramy się, by w naszych produktach znajdowały się również substancje pielęgnujące skórę.

W naszej ofercie znajdziesz mydło w płynie 5L, które dokładnie zmyje wszelkie zanieczyszczenia bez wysuszania skóry - dzięki obecnemu w składzie aloesowi oraz lanolinie. Dla tych, którzy potrzebują mocniejszego środka na trudniejsze do zmycia zabrudzenia, polecamy pasty. Szczególnie dobrze sprawdzają się na przykład dla pracowników w warsztatach samochodowych.

PASTA DO RĄK
Nowość
Model: 00100
PASTA DO RĄK 10lPrzyjazny dla skóry środek do czyszczenia rąkUsuwa nawet ciężkie zabrudzenia rąk np. olej, tłuszcz, smołę czy wosk.Usuwa także farbę, lakier oraz zanieczyszczenia z żywic.OPAKOWANIE:10 L (wiadro)..
166,05zł Bez podatku:135,00zł
Model: 00017
KLAREX MYDŁO ZIELONY BANAN (pH 5,5). Mydło do rąk glicerynowo-lanolinowe. ZASTOSOWANIE: Mocno skoncentrowane mydło do mycia rąk o bardzo dobrych właściwościach myjąco-pielęgnujących. Dzięki zawartości gliceryny i lanoliny nawilża skórę nie powodując jej wysuszania.O przyjemnym zapachu..
61,50zł Bez podatku:50,00zł
Model: 00018
PASTA DO RĄK CARAMBA 10lPrzyjazny dla skóry środek do czyszczenia rąk marki Caramba.Usuwa nawet ciężkie zabrudzenia rąk np. olej, tłuszcz, smołę czy wosk.Usuwa także farbę, lakier oraz zanieczyszczenia z żywic.OPAKOWANIE:10 L (wiadro)..
166,05zł Bez podatku:135,00zł
MYDŁO W PŁYNIE EXELLENT KONCENTRAT
Nowość
Model: 00052
KLAREX MYDŁO EXELLENT (pH 5,5).Ekskluzywne mydło do rąk glicerynowo- lanolinowo- aloesowe.ZASTOSOWANIE: Mocno koncentrowane mydło do mycia rąk, o bardzo dobrych właściwościach gliceryny, lanoliny i aloesu. Nawilża skórę, nie powodując jej wysuszenia.SPOSÓB UŻYCIA: Niewielką ilość nanieść na dłonie, ..
61,50zł Bez podatku:50,00zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)