Menu
Your Cart

Aromatyzacja pomieszczeń

Jeśli chcesz, by wybrane przez Ciebie miejsce kojarzyło się z nieskazitelną czystością, a także było bardziej przyjemne w korzystaniu, powinno wyróżniać się nie tylko wyczyszczonymi powierzchniami. Warto upewnić się, że pięknie pachnie, ponieważ dla wielu osób jest to wyznacznik dobrego wrażenia. Nikt nie chce przebywać w miejscu, w którym panuje zaduch i nieprzyjemnie jest wziąć głęboki oddech. Dlatego aromatyzacja pomieszczeń, szczególnie użytku publicznego, jest istotna.

Na korytarzach czy w toaletach, z których korzysta wiele osób niestety trudno jest czasami pozbyć się nieprzyjemnej woni. Polecamy więc nasze wydajne płyny i mocne esencje do aromatyzacji pomieszczenia, a także wkłady zapachowe do toalet i pisuarów. Dostępne są w unikalnych kompozycjach bądź w różnych wariantach, takich jak zielona herbata, owoce.

Model: 00019
KLAREX No 1 -  ESENCJA ZAPACHU.Cytrusy lekko przyprawione miętą i pieprzem.ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ..
59,04zł Bez podatku:48,00zł
KLAREX No 3 - ESENCJA ZAPACHU.
Nowość
Model: 00019
KLAREX No 3 - ESENCJA ZAPACHU. Różowy pieprz, drzewo sandałowe, kardamon, kumkwat, gałka muszkatołowa, skóra.ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie ni..
59,04zł Bez podatku:48,00zł
KLAREX No 5 - ESENCJA ZAPACHU.
Nowość Bestseller
Model: 00019
KLAREX No 5 - ESENCJA ZAPACHU. Czarna porzeczka, mandarynka, pomarańcza, jagoda, imbir, tonka beans, piżmo, jaśmin, róża.ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują..
59,04zł Bez podatku:48,00zł
KLAREX No 7 - ESENCJA ZAPACHU.
Nowość
Model: 00019
KLAREX No 7  - ESENCJA ZAPACHU. Drzewo sandałowe z nutą miry i wanilii.ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozostawiając..
59,04zł Bez podatku:48,00zł
PROMOCJA - KLAREX ZAPACH ESENCJA ZAPACHU 0,5 L (8+4)
Nowość
Model: 00087
KLAREX ZAPACH  8+4 PO 1 ZŁ (pH 6).Skoncentrowany odświeżacz powietrza. 12 sztuk w cenie 8!ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozo..
477,24zł Bez podatku:388,00zł
KLAREX No 9 - ESENCJA ZAPACHU.
Nowość
Model: 00019
KLAREX No 9 - ESENCJA ZAPACHU.Polskie jabłko, kwiaty Ylang-Ylang oraz drzewo cedrowe.ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozo..
59,04zł Bez podatku:48,00zł
KLAREX No 11- ESENCJA ZAPACHU.
Nowość
Model: 00019
KLAREX No 11 -  ESENCJA ZAPACHU. Mech dębowy, bergamotka, jabłko, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, drzewo oliwkowe, wetiweria.ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej..
59,04zł Bez podatku:48,00zł
KLAREX No 33 - ESENCJA ZAPACHU.
Nowość
Model: 00019
KLAREX No 33 -ESENCJA ZAPACHU. Goździk, jaśmin, tuberoza. Wzbogacony nutą piżmowo-ambarowym.ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, po..
59,04zł Bez podatku:48,00zł
KLAREX No 55 - ESENCJA ZAPACHU.
Nowość
Model: 00019
KLAREX No 55 -ESENCJA ZAPACHU. Grejpfrut, bergamotka, piżmo, imbir, drzew sandałowe.ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozos..
59,04zł Bez podatku:48,00zł
KLAREX No 77 - ESENCJA ZAPACHU
Nowość
Model: 00019
KLAREX No 77 - ESENCJA ZAPACHU. Mięta pieprzowa, wanilia, drzewo sandałowe i kardamon.ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozostaw..
59,04zł Bez podatku:48,00zł
KLAREX No 99 - ESENCJA ZAPACHU.
Nowość
Model: 00019
KLAREX No 99 -  ESENCJA ZAPACHU.Esencja drzewa i naturalnej skóry. ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozostawiając uc..
59,04zł Bez podatku:48,00zł
KLAREX No 111 - ESENCJA ZAPACHU.
Nowość
Model: 00019
KLAREX No 111 -  ESENCJA ZAPACHU.Konwalia, białe kwiaty i odrobina jaśminu- kwiatowy bukiet w czarnej butelce.ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wsze..
59,04zł Bez podatku:48,00zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 22 (2 stron)