Menu
Your Cart

Aromatyzacja pomieszczeń

Jeśli chcesz, by wybrane przez Ciebie miejsce kojarzyło się z nieskazitelną czystością, a także było bardziej przyjemne w korzystaniu, powinno wyróżniać się nie tylko wyczyszczonymi powierzchniami. Warto upewnić się, że pięknie pachnie, ponieważ dla wielu osób jest to wyznacznik dobrego wrażenia. Nikt nie chce przebywać w miejscu, w którym panuje zaduch i nieprzyjemnie jest wziąć głęboki oddech. Dlatego aromatyzacja pomieszczeń, szczególnie użytku publicznego, jest istotna.

Na korytarzach czy w toaletach, z których korzysta wiele osób niestety trudno jest czasami pozbyć się nieprzyjemnej woni. Polecamy więc nasze wydajne płyny i mocne esencje do aromatyzacji pomieszczenia, a także wkłady zapachowe do toalet i pisuarów. Dostępne są w unikalnych kompozycjach bądź w różnych wariantach, takich jak zielona herbata, owoce.

Model: 00021
WKŁADKA ZAPACHOWA 30 DNIOWAWkładka do pisuarów wykonana z tworzywa sztucznego o dużej elastyczności pasuje do pisuarów o różnych kształtach i doskonale przylega do ich ścian. Specjalnie wyprofilowane wypustki umieszczone na produkcie minimalizują rozprysk strumienia moczu, a także umożliwiają intens..
39,36zł Bez podatku:32,00zł
KLAREX ZAPACH 10 + 2 PO 1 ZŁ ZA 0,75L
Nowość
Model: 000983
KLAREX ZAPACH  10+2 PO 1 ZŁ (pH 6). Skoncentrowany odświeżacz powietrza. 12 sztuk w cenie 10!ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, p..
602,70zł Bez podatku:490,00zł
KLAREX ZAPACH ZIELONA HERBATA - GT 0.75L
Nowość Bestseller
Model: 00099
KLAREX ZIELONA HERBATA (pH 6). Skoncentrowany odświeżacz powietrza. ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozostawiając uczucie świe..
60,27zł Bez podatku:49,00zł
KLAREX ZAPACH WIŚNIOWY - CH 0.75L
Nowość
Model: 00099
KLAREX ZAPACH WIŚNIOWY (pH 6). Skoncentrowany odświeżacz powietrza. ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozostawiając uczucie świe..
60,27zł Bez podatku:49,00zł
KLAREXZAPACH CYTRYNA - LM 0.75L
Nowość Bestseller
Model: 00099
KLAREX ZAPACH CYTRYNA (pH 6). Skoncentrowany odświeżacz powietrza. ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozostawiając uczucie śwież..
60,27zł Bez podatku:49,00zł
KLAREX ZAPACH GREJPFRUT - GP 0.75L
Nowość Bestseller
Model: 00099
KLAREX ZAPACH GREJPFRUTOWY (pH 6). Skoncentrowany odświeżacz powietrza. ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozostawiając uczucie ..
60,27zł Bez podatku:49,00zł
KLAREX ZAPACH OWOCOWY- MG 0.75L
Nowość Bestseller
Model: 00099
KLAREX ZAPACH MADAGASKAR - TROPIKALNE OWOCE (pH 6). Skoncentrowany odświeżacz powietrza. ZASTOSOWANIE: Koncentraty zapachowe do stosowania we wszelkich pomieszczeniach, w tym również sanitariatach, o przyjemnej i trwałej kompozycji zapachowej. Eliminują wszelkie nieprzyjemne zapachy, pozos..
60,27zł Bez podatku:49,00zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)