Menu
Your Cart

Szyby i przeszklenia profesjonalne mycie

Pozbycie się zabrudzeń z powierzchni szklanych będzie proste, jeśli wykorzystasz skuteczny środek do ich usuwania. Oferowane płyny do mycia szyb KLAREX mają wiele zalet. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia, szybko wysychają bez pozostawiania smug, a przy tym są niezwykle wydajne i przyjemnie pachną. Innowacyjna formuła zapewnia doskonałą przejrzystość i nabłyszczenie czyszczonych powierzchni. Znajdujące się w asortymencie preparaty mają wszechstronne zastosowanie – mogą być wykorzystane zarówno do okien, jak i luster oraz szklanych i szkliwionych elementów mebli.

Szeroki wybór preparatów do mycia szyb

Proponowane przez nas środki umożliwiające dogłębne oczyszczenie elementów szklanych, cechują się wysoką skutecznością w usuwaniu wszelkich zabrudzeń. Występują w różnych wariantach i bardzo atrakcyjnych cenach, co pozwala na dopasowanie preparatu odpowiedniego do potrzeb i wymagań. Poszczególne z nich różnią się od siebie pod względem składu. W sprzedaży mamy także środki w pełni biodegradowalne, przyjazne środowisku oraz płyn do mycia szyb na bazie wody osmotycznej.

Model: 0007
KLAREX CLEAN TOP  (pH 7). Gotowy NANO-środek do mycia powierzchni zmywalnych.ZASTOSOWANIE: Gotowy do użycia, NANO-środek do mycia szyb, luster oraz innych elementów szklanych i szkliwionych. Dzięki NANO-cząsteczkom krzemu działa antystatycznie i ochronnie, zapobiegając zaparowywaniu powier..
20,91zł Bez podatku:17,00zł
KLAREX ECO SZYBY 0.75L
Bestseller
Model: 00011
KLAREX ECO SZYBY (pH 7). Gotowy ECO-środek do mycia przeszkleń.ZASTOSOWANIE: Ekologiczny i gotowy do użycia, neutralny środek do mycia szyb, luster oraz innych elementów szklanych i szkliwionych. Dzięki wzbogaconej formule skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z mytych powierzchni szybko o..
20,91zł Bez podatku:17,00zł
KLAREX OSMO
Nowość
Model: 00011
KLAREX OSMO  (ph 6-7)Gotowy do użycia płyn do mycia szybZASTOSOWANIE: Do mycia szyb i powierzchni zmywalnych na bazie wody osmotycznej.SPOSÓB UŻYCIA:Rozpylić niewielką ilość, użyć ściereczki lub czyściwa papierowego. OPAKOWANIE:1 L  (butelka ze spryskiwaczem)..
23,99zł Bez podatku:19,50zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)